KREATYNA CHEERS

Monohydrat kreatyny wyprodukowany przy uzyciu Creapure®

JAK DZIAŁA KREATYNA?

WIĘCEJ ENERGII NA CO DZIEŃ
WSPIERA TWORZENIE MIĘŚNI
ZWIĘKSZA SIŁĘ
WYŻSZA WYDOLNOŚĆ I KRÓTSZA REGENERACJA

Zalety kreatyny

Kreatyna wspiera dostarczanie energii organizmowi
Dostarcza energii w postaci fosforanu kreatyny
Pozytywnie wpływa na wydolność
Przyspiesza procesy regeneracyjne
Zwiększa siłę
Najlepszy suplement dla osób aktywnych

KREATYNA – NATURALNE ŹRÓDŁO ENERGII

Kreatyna jest naturalną, niezbędną do życia substancją, występującą w organizmie. Każdy dorosły człowiek ma w ciele 80 – 130 gramów kreatyny. Odgrywa kluczową rolę w transportowaniu energii w każdej komórce organizmu – w mięśniach, sercu, mózgu i innych narządach. Udowodniono naukowo, że kreatyna jako suplement diety zwiększa wydolność fizyczną. Została zaaprobowana przez agencje sportowe na całym świecie. Jest łatwo przyswajalna i nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych, jeśli zachowane są właściwe procesy produkcyjne oraz przyjmowana jest w zalecanych dawkach.

Wykorzystywana do produkcji naszego suplementu kreatyna to Creapure®, najczystsza i najlepsza postać na rynku o bezkompromisowej jakości. Każda partia jest poddawana rygorystycznej kontroli w celu wykluczenia występowania jakichkolwiek zanieczyszczeń i gwarancji stosowania w pełni bezpiecznego suplementu o najwyższej skuteczności. Monohydrat kreatyny Creapure® jest produkowany z wykorzystaniem metody zapewniania bezpieczeństwa żywności HAACP.

DATA WAŻNOŚCI: 04.2021

WIĘCEJ ENERGII DZIĘKI KREATYNIE

Kreatyna odgrywa kluczową rolę w transporcie i przechowywaniu energii w każdej komórce. W organizmie dorosłego człowieka znajduje się 80 – 130 gramów tej naturalnej substancji. Jednak codziennie zużywane jest około dwóch procent tego zapasu, więc konieczne jest regularne uzupełnianie go. Chociaż część może być wytworzona przez narządy wewnętrzne, resztę trzeba dostarczyć z jedzeniem. Kreatyna występuje w odpowiednich ilościach tylko w mięsie i rybach, nie znajdziemy jej w warzywach czy nabiale.

KREATYNA DLA MIĘŚNI I SIŁY

Mięśnie i siła są budowane dzięki ćwiczeniom. W trakcie treningu mięśnie pracują, wykonując zadania, dla których niezbędna jest energia. Jest ona uwalniana z wartości odżywczych i dostarczana komórkom mięśni poprzez rozmaite procesy metaboliczne.

Kreatyna odgrywa istotną rolę w dostarczaniu tej energii, szczególnie gdy mięśnie podejmują wysiłek po spoczynku i konieczne jest uwolnienie większej ilości energii w krótkim czasie.

KREATYNA W SPORTACH WYDOLNOŚCIOWYCH

Kreatyna tworzona jest w wątrobie i nerkach z aminokwasów: glicyny, argininy i metioniny. Od czasu opracowania jej w latach dziewięćdziesiątych stosują ją niezliczeni sportowcy. Udowodniono, że kreatyna w postaci monohydratu jest najbardziej efektywnym suplementem diety poprawiającym wydolność i pozwalającym na zwiększenie wysiłku treningowego, siły mięśniowej oraz suchej masy mięśniowej. Z powodzeniem stosują ją amatorzy i profesjonaliści uprawiający kolarstwo, sprinty, pływanie i wiele innych dyscyplin sportowych.

Dlaczego warto wybrać kreatynę Cheers

Kreatyna Cheers
 • Creapure® to najczystsza postać kreatyny na rynku
 • Każda partia jest szczegółowo badana pod względem czystości
 • Każdy etap produkcji jest dokładnie monitorowany i udokumentowany
vs
Generyczny produkt
 • Wątpliwa jakość surowca
 • Może zawierać zanieczyszczenia
 • Nieznany proces produkcji

Skład

produkt może być spożywany przez wegan i wegetarian
produkt bezglutenowy
produkt nie zawiera alergenów
Składniki aktywneZawartość w porcji dziennej (5 gramów)
Creapure® - Mikronizowany monohydrat kreatyny5000,00 mg

Składniki:
100% mikronizowany monohydrat kreatyny

Masa netto: 500 g

Creapure® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AlzChem AG, Niemcy

12 Opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Ania

  Produkt rewelacyjny. Daje dużo energii.
  Polecam

 2. Marek

  Kreatyna Cheers to moja kreatyna. Takiego produktu szukałem i cieszę się, że wprowadziliście taką nowość do swojej oferty. Stosuję od 2 miesięcy i na pewno będę zamawiać kolejne opakowania.

 3. Paweł

  Produkt który można polecić każdemu kto chce poprawić swój wynik na siłowni.

 4. Szymon

  10/10 skład idealny.
  Polecam.

 5. Maciek

  4 punkty za jakość monohydratu i skład produktu, obcinam 1 punkt za dość wysoką cenę nawet jak za taką jakość.

 6. Pineska

  Wysokiej jakości produkt, z dobrym składem. Mój trener polecił mi tą kreatynę i miał rację. Super skład

 7. Sebastian K.

  Monohydrat kreatyny 100% jakości, najlepsza kreatynka, z jaką miałem styczność. Nie mam po niej żadnych efektów ubocznych, jak po kilku innych kreatynach, z których korzystałem.

 8. Jowita Serczyńska

  Pierwszy suplement z kreatyną, który nie powoduje u mnie skutków ubocznych. Żadnego bólu brzucha i żadnych problemów jelitowych. Super!

 9. Dzidzia

  Drogo, ale skład jest rewelacyjny. Monohydrat najlepszy, bez żadnej chemii. Łatwo rozpuszczalny. Trójeczka za wysoką cenę.

 10. Wojciech

  Dobrze rozpuszczalna kreatyna, efekty spoko. Cena troszkę wysoka, ale da się przeżyć. Produkt przetestowany, zasługuje na piąteczkę.

 11. Julia Skubis

  Wydajne opakowanie na 100 dni po 5 gramów. Nie ma nieprzyjemnego zapachu, który spotykałam w kreatynie innych producentów. Wygląda na to że wszystko jest ok z jakością. Efekty stosowania też da się zauważyć. Ogólnie polecam

 12. Kamil Bonowski

  Bardzo skuteczna kreatyna, efekty szybko zauważalne i dobrze się utrzymują. Dobry, czysty produkt bez zbędnych udziwnień

Twój koszyk
0