VITAMINA D3 + K2

Complexo biologicamente ativo de vitaminas D3 e K2

FORMULAÇÃO TOTALMENTE PURA

Porque são as vitaminas D3 e K2 tão importantes?

RESPONSÁVEIS PELO DESENVOLVIMENTO ÓSSEO
AUXILIAM O FUNCIONAMENTO ADEQUADO DOS MÚSCULOS
AUXILIAM O SISTEMA IMUNITÁRIO
AUXILIAM A ABSORÇÃO ADEQUADA DE CÁLCIO E FOSFORO

Vitamina D3

Também conhecida como a "vitamina da vida", é associada ao sol e alegria. A Vitamina D tem várias funções essenciais no corpo. Regular o cálcio e o fosforo e fortalecer o sistema imunitário são as suas funções mais importantes.

Vitamina D3 participa no processo de divisão celular e também auxilia as funções do sistema muscular. Cheers Vitamina D3 é obtida de lanolina natural e depois microencapsulação usando a tecnologia patenteada Actilease®, fornecendo a máxima biodisponibilidade e libertação gradual e permitindo ao corpo a oportunidade de tirar pleno partido do seu potencial.

2000 IU (50 μg)1000% Valor de Referência Nutricional

VITAMINA K2

Vitamina K2MK7 está raramente presente na nossa dieta. No entanto, o composto desempenha um papel fundamental em muitos aspetos de saúde. Cuida do bom estado dos ossos e dentes e também previne a ocorrência de muitas doenças cardiovasculares.

Vitamina K2 MK-7 encontrada no nosso produto apresentasse na forma de K2Vital® desenvolvida pela Kappa, e é caracterizada pela elevada estabilidade, pureza e potencial biológico.

100 μg133% Valor de Referência Nutricional

SINERGIAADEQUADA

 • Produto de rótulo limpo, sem aditivos artificiais, agentes colorantes e conservantes
 • Formulação vitamínica de última geração: Quali®-D e K2VITAL®

 • Quali®-D uma marca registada de DSM Nutritional Products AG  K2VITAL® é uma marca registada da Kappa Bioscience AS.
 • Absorção excecional graças a Actilease®
 • Vitaminas obtidas de fontes naturais
 • Cápsulas vegan HPMC de elevada qualidade (Vcaps® Plus) sem agentes gelificantes
 • Suplementos fabricados na Polónia

O nosso suplemento contém estas duas importantes vitaminas porque apenas juntas podem tirar partido do total potencial da ação conjunta. Vitamina D3 reforça a absorção de cálcio dos alimentos, mas isso não é somente o que é necessário para desfrutar de ossos fortes e saudáveis.

É a vitamina K2 que permite a distribuição adequada de cálcio pelo corpo inteiro. Esta ativa as proteínas produzidas pela vitamina D3 e fornece o transporte do cálcio para os ossos e dentes. Também previne o paradoxo de cálcio que ocorre quando consumimos a quantidade apropriada de cálcio sem a ativação das proteínas que este necessita para chegar ao vasos sanguíneos, criando placa.

Ao preparar a composição do nosso suplemento D3 + K2, nós garantimos que os mesmos contém proporções otimizadas destas duas vitaminas excecionais, permitindo o melhor uso dos seus efeitos sinérgicos. Cuidando da mais elevada qualidade, segurança e ação do nosso produto, usamos as fórmulas patenteadas Quali®-D e K2Vital®.

ESCOLHA A MELHOR QUALIDADE

INGREDIENTES

PRODUTO ISENTE DE GLÚTEN
NÃO CONTEM ALERGÉNIOS
Active IngredientsAmount per dailyserving (1 capsule)
Vitamin D – Quali®-D50,00 μg = 2000 IU (1000% NRV*)
Vitamin K – K2VITAL®100,00 μg (133% NRV*)

* % NRV – Nutrient Reference Value

Ingredients:
Rice Bran Extract; Capsule Shell – Hydroxypropylmethylcellulose; Menaquinone-7 (Vitamin K – K2VITAL® MCC); Microencapsulated Cholecalciferol (Vitamin D – Quali®-D).

Package contents: 60 capsules
Net weight: 39 g

26 Avaliações

Show only reviews in Português (0)

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *

 1. Alizee

  Kolejny produkt z rodziny cheers, który wypróbowałam. Tak jak w przypadku wcześniejszych produktów jestem zadowolona z wyboru.

  Dodatkowy plusik za ładne matowe opakowania

 2. Natalia

  Produkt kupiony dla siostry, która spodziewa się dziecka i ma brać duże ilości witaminy k i d. Siostra zadowolona z produktu i jego jakości. Lekarz też zaakceptował suplement, więc jest ok. Na pewno zamówimy następne opakowania.

 3. Maksymilian W.

  Szybka dostawa zamówionego produktu. Po 2 tygodniach brania tabletek przestały mi krwawić dziąsła, widocznie brakowało mi witaminy k. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty

 4. Gosia Sobińska

  To idealny suplement dla mocnych kości zwłaszcza dla seniorów i dla osób z osteoporozą. Odkąd biorę ten suplement nie bolą mnie nogi i stawy

 5. Agata

  Bardzo zawiodło mnie to, że produkt wykorzystuje naturalną lanolinę. Miałam nadzieję, że ta witamina też jest w 100% wegańska. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze.

 6. Damian

  Najlepsze połączenie K2 i D3 dla kości i zdrowego serca. Teść bardzo zadowolony, bo poprawiły sie u niego wyniki badań odkąd bierze tą witaminę. Polecam wszystkim

 7. Mateusz Sakowicz

  Przy intensywnym uprawianiu sportu potrzeba solidnego wzmocnienia dla stawów i kości. Wybrałem ten produkt, bo ma ciekawy skład i odpowiednie dawki w dziennej porcji. Jestem zadowolony z produktu

 8. Klaudia Szybowska

  Jeszcze do niedawna wizyty u chirurga zdarzały mi się dość często. Od czasu stosowania suplementu zapomniałam jak wygląda gabinet chirurgiczny i gips, bo moje kości przestały się łamać po byle stłuczce. Faktycznie witamina D z K wzmacniają kości, a u mnie niestety było słabo z odpowiednią ilością tych witamin

 9. Zdzisław

  Moje kości stały się bardziej wytrzymałe i twarde. Bardzo dobra przyswajalność. Polecam jak najbardziej takim starym wapniakom jak ja.

 10. Agnieszka

  Wysoka jakość produktu, który świetnie wpływa na pozbycie się bólu w kościach, wzmacnia je i chroni. Poprawiła się też u mnie krzepliwość krwi i wyniki badań krwi. Suplement polecam osobom cierpiącym na anemię.

 11. Wojciech

  Tabletki mają dziwny zapach, poza tym skład jest dobry i ma wysoką jakość. Warto przetestować osobiście.

 12. Patrycja

  Zapomniałam już co to znaczą bolące stawy i kości. Wcześniej przyjmowałam zwykłą witaminę D i nie odczuwałam żadnej różnicy.

 13. Monika

  Super sprawa – dwie witaminki a jedna tabletka. Takie ułatwienia to ja rozumiem. Szczerze polecam.

 14. Dominik Buczek

  Produkt zgodny z opisem i zapewnieniami producenta. Poprawia pracę układu krwionośnego, wpływa na profilaktyczne działanie w kierunku anemii. Wyniki morfologii o niebo lepsze niż przed stosowaniem suplementu.

 15. Marcelina

  Wszystko ok, produkt spełnia swoje zadania. Dobrze że połączono K2 i D3 w jednej kapsułce, jest to wygodniejsze niż dwa osobne produkty

 16. Dominika Tymko

  Kupuję te witaminy od początku roku dla dziecka z krzywicą, oczywiście po konsultacji z lekarzem. Ból w kościach się zmniejszył, kości się wzmocniły. Jest to jednak dość duży wydatek

 17. Krzysiek Włodarz

  Przede wszystkim suplement produkowany w Polsce, a trzeba wspierać polskie firmy i małe firmy produkujące jakościowe produkty. Poza tym sam produkt jest wysokiej jakości i spełnia moje oczekiwania, a te są bardzo wysokie jeśli chodzi o suplementy

 18. Kamila

  Dobry skład i jego jakość dają 4 punkty. Odejmuję punkt za dość dużą kapsułkę, która dla mnie jest za duża i utrudnia połkanie. Poza tym wszystko jest zgodnie z opisem.

 19. Kapustka

  Najlepsze wzmocnienie dla kości i układu kostnego. Na suplementy z witaminą d, ale bez witaminy k już nawet nie patrzę. Nie bolą mnie już kolana ani nie czuję dziwnego bólu w kościach przy najmniejszym wysiłku. Poprawiły się też u mnie wyniki morfologii.

 20. Krzysiek

  Świetny produkt. Używałem wielu kompleksów witaminy D3 – ten sprawdza mi się najlepiej. Badałem swoją krew i witaminy bardzo dobrze się przyswajają.

 21. Martyna G.

  Bardzo dobre połączenie witaminy D3 i K2 w odpowiedniej dawce dziennej. Kapsułka łatwa w połykaniu i bez nieprzyjemnych zapachów. Dobry produkt dla osób, które chcą wzmocnić swoje kości.

 22. dawidek1532

  Bardzo dobrej jakości kompleks witamin! Dzięki zawartości naturalnych składników moje kości są twardsze i mocniejsze! Zdecydowanie polecam!

 23. Paweł K.

  Połączenie D3 i K2 w jednym suplemencie – to musi być dobre! A do tego bez konserwantów i bez glutenu. Cena wysoka, może niestety odstraszać, ale warto sprawdzić samemu czy produkt jest warty swojej ceny.

 24. Pola

  Super zestaw K2 i D3. Stosuję i polecam wszystkim kobietom spodziewającym się dziecka

 25. Paweł

  Szybka wysyłka zamówionej witaminy D. Produkt dobrze zapakowany, ładne opakowanie samego produktu. Bardzo dobry skład suplementu, plus najlepsze możliwe połączenie czyli witamina D3 z witaminą K2.

 26. Rekonwalescent

  Po złamaniu ręki lekarz zalecił mi branie dużych ilości witaminy D3 i K2, by wzmocnić kości i działać profilaktycznie przed kolejnymi złamaniami. Mam nadzieję, że Cheers mi w tym pomoże.

Twój koszyk
0