Dlaczego Cheers Omega 3 to najlepsze kwasy tłuszczowe na rynku?

kwasy omega 3 marki CheersProzdrowotne działanie kwasów tłuszczowych omega-3 jest naprawdę szerokie. Stanowią 60% tłuszczów niezbędnych mózgowi, przyczyniają się do poprawy profilu lipidowego przez obniżenie poziomu trójglicerydów oraz normalizacji ciśnienia we krwi. DHA i EPA mają także udział w utrzymaniu poprawnego funkcjonowania systemu nerwowego i wzroku. Głównym źródłem ich pozyskiwania są ryby, więc wydaje się, że ten stosunkowo prosty proces nie pozwala na stworzenie suplementu, do którego można by mieć jakiekolwiek zastrzeżenia.

Konkurencyjne suplementy z omega 3

×
Co znajdziemy w konkurencyjnych produktach? Będą to zwykle glicerol i olej rybny w dawkowaniu w okolicach 1000 mg. Wydaje się więc, że konsument otrzymuje zupełnie przyzwoity produkt. Jeśli jednak przyjrzymy się podanej zawartości konkretnych kwasów omega 3 to okazuje się, że niekoniecznie, ponieważ zawartość EPA wynosi zwykle 170-200 mg, DHA 115-150 mg w kapsułce. Zwykle w porównywanych suplementach diety brakowało także informacji o gatunkach i miejscu połowu ryb, z których pozyskano olej, a wiadomo przecież, że czystość łowiska jest sprawą kluczową.

Kwasy tłuszczowe omega 3 Cheers

Olej rybny, z którego pozyskiwane są kwasy tłuszczowe omega-3 w suplemencie Cheers pochodzi z ryb takich rodzin jak: sardelowate, ostrobokowate, śledziowate, stynkowate, łososiowate i makrelowate, poławianych na najczystszych wodach Islandii. Każda partia przechodzi szczegółowe i rygorystyczne badania pod kątem występowania jakichkolwiek zanieczyszczeń, co zapewnia bezdyskusyjnie najwyższą jakość surowca.

Zawartość kwasów EPA i DHA w naszym suplemencie jest znacznie wyższa niż u konkurencji. Znajdziemy tu 330 mg EPA oraz 220 mg DHA w każdej kapsułce.

Omega 3 w suplemencie Cheers pozyskiwana jest metodą molekularną, która gwarantuje najwyższą jakość pozyskanej substancji aktywnej. Dzięki nowoczesnym metodom pozyskiwania kwasów tłuszczowych możemy pochwalić się produktem, który znacznie przewyższa swoją jakością preparaty z omega 3 dostępne na rynku.

Najwyższa jakość, gwarantowana czystość i dwukrotnie wyższa dawka – trudno o lepsze podsumowanie porównania.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój koszyk
0