Jakość

Podejmując decyzję o stworzeniu marki Cheers, jako jeden z głównych priorytetów obraliśmy osiągnięcie absolutnie najwyższej, bezkompromisowej jakości. Nie chcieliśmy tworzyć produktu, który bazowałby na atrakcyjnym opakowaniu popartym agresywnym marketingiem, nie przynoszącego w praktyce realnych korzyści ze stosowania. Postanowiliśmy pójść w zupełnie odwrotnym kierunku. Skuteczność naszych suplementów bierze się z szeregu cech charakteryzujących nasze produkty, pozwalających nosić im miano premium.

KAPSUŁKI

Wszystkie produkty Cheers są zamknięte w wyjątkowej kapsułce – nie zawierają żadnych barwników ani chemicznych dodatków. Są to kapsułki standardu farmaceutycznego, pozwalające ponadto na lepsze, stopniowe uwalnianie składników aktywnych.

CLEAN LABEL

Clean label czyli „czysta etykieta” to gwarancja, że w produkcie nie znajdują się jakiekolwiek dodatkowe substancje – barwniki, wypełniacze, utwardzacze, substancje glazurujące, czy przeciwzbrylające.

STANDARYZOWANE EKSTRAKTY ROŚLINNE

Wszystkie znajdujące się w składach naszych produktów są standaryzowane – oznacza to, że z rośliny pozyskiwana jest tylko substancja aktywna, odpowiedzialna za dobroczynny wpływ danej rośliny na zdrowie.

NOWATORSKIE FORMY WITAMIN

Siłę natury łączymy z najnowszymi osiągnięciami nauki, dlatego w składzie naszych produktów znajdują się opatentowane przez najnowocześniejsze laboratoria postaci witamin, jak Vita-algae D czy VitaMK7®, charakteryzujące się najwyższą stabilnością, czystością i potencjałem biologicznym..

WYSOKIE DAWKI

Wszystkie produkty Cheers zawierają wysokie dawki substancji aktywnych pochodzących z najlepszych, najczystszych surowców, gwarantując największe korzyści ze stosowania.

NAJWYŻSZE STANDARDY PRODUKCJI

Suplementy Cheers produkowane są w zakładzie stosującym najwyższe standardy produkcji, zgodne z normami UE.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Każdy z naszych produktów przechodzi szczegółowe badania mikrobiologiczne pod kątem występowania metali ciężkich oraz wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych w niezależnym laboratorium BioChemik. Na dole strony zamieściliśmy linki do wyników badań każdego z naszych produktów.

ISO 22000

Wysoki standard zarządzania firmą został potwierdzony uzyskaniem Certyfikatu ISO 22000.

WYNIKI BADAŃ PRODUKTÓW CHEERS

Cheers Natural Vitamin C (POBIERZ)
Cheers Vitamin B-Complex (POBIERZ)
Cheers Vitamin D3K2 (POBIERZ)
Cheers Hair Formula (POBIERZ)
Cheers Vitamins Day (POBIERZ)
Cheers Minerals Night (POBIERZ)
Cheers Magnesium Citrate (POBIERZ)
Cheers Potassium (POBIERZ)
Cheers Joint Formula (POBIERZ)
Cheers Prostate Formula (POBIERZ)
Cheers Omega 3 (POBIERZ)

Twój koszyk
0