Jakość

Podejmując decyzję o stworzeniu marki Cheers, jako jeden z głównych priorytetów obraliśmy osiągnięcie absolutnie najwyższej, bezkompromisowej jakości. Nie chcieliśmy tworzyć produktu, który bazowałby na atrakcyjnym opakowaniu popartym agresywnym marketingiem, nie przynoszącego w praktyce realnych korzyści ze stosowania. Postanowiliśmy pójść w zupełnie odwrotnym kierunku. Skuteczność naszych suplementów bierze się z szeregu cech charakteryzujących nasze produkty, pozwalających nosić im miano premium.

VCAPS PLUS

Wszystkie produkty Cheers są zamknięte w wyjątkowej kapsułce VCAPS PLUS nie zawierającej żelatyny zwierzęcej czy chemicznych dodatków. Są w 100% wegańskie, nie zawierają żadnych barwników ani chemicznych dodatków. Są to kapsułki standardu farmaceutycznego, pozwalające ponadto na lepsze, stopniowe uwalnianie składników aktywnych.

CLEAN LABEL

Clean label czyli „czysta etykieta” to gwarancja, że w produkcie nie znajdują się jakiekolwiek dodatkowe substancje – barwniki, wypełniacze, utwardzacze, substancje glazurujące, czy przeciwzbrylające.

STANDARYZOWANE EKSTRAKTY ROŚLINNE

Wszystkie znajdujące się w składach naszych produktów są standaryzowane – oznacza to, że z rośliny pozyskiwana jest tylko substancja aktywna, odpowiedzialna za dobroczynny wpływ danej rośliny na zdrowie.

NOWATORSKIE FORMY WITAMIN

Siłę natury łączymy z najnowszymi osiągnięciami nauki, dlatego w składzie naszych produktów znajdują się opatentowane przez najnowocześniejsze laboratoria postaci witamin, jak Quali-D czy K2 Vital.

WYSOKIE DAWKI

Wszystkie produkty Cheers zawierają wysokie dawki substancji aktywnych pochodzących z najlepszych, najczystszych surowców, gwarantując największe korzyści ze stosowania.

NAJWYŻSZE STANDARDY PRODUKCJI

Suplementy Cheers produkowane są w zakładzie stosującym najwyższe standardy produkcji GMP (Good Manufacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Każdy z naszych produktów przechodzi szczegółowe badania mikrobiologiczne pod kątem występowania metali ciężkich oraz wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych w niezależnym laboratorium Hamilton Polska. Na dole strony zamieściliśmy linki do wyników badań każdego z naszych produktów.

ISO 9001

Wysoki standard zarządzania firmą został potwierdzony uzyskaniem Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001.

WYNIKI BADAŃ PRODUKTÓW CHEERS

Cheers Vitamin C (POBIERZ)
Cheers Vitamin B-Complex (POBIERZ)
Cheers Vitamin D3K2 (POBIERZ)
Cheers Hair Formula (POBIERZ)
Cheers Vitamins Day (POBIERZ)
Cheers Minerals Night (POBIERZ)
Cheers ZMB6 (POBIERZ)
Cheers Potassium (POBIERZ)

Twój koszyk
0