O firmie

Cheers zostało stworzone przez grupę pasjonatów zdrowego stylu życia i odżywiania. Poszukując na rynku suplementów dla siebie, z zaskoczeniem przyjęliśmy fakt, że większość dostępnych produktów zawiera różnego rodzaju dodatki, wypełniacze, barwniki, a jakość zastosowanych składników często pozostawia wiele do życzenia. Postanowiliśmy stworzyć linię produktów przeznaczonych dla świadomego klienta, które przedstawiają sobą niepodważalnie najwyższą, bezkompromisową jakość.

W ten sposób powstała linia produktów Cheers, będących w 100% „clean label” – nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, barwników czy substancji dodatkowych. Ich produkcja odbywa się zgodnie z najlepszym standardem produkcyjnym GMP oraz HAACP. Chcemy dostarczyć naszym klientom produkt najwyższej klasy, dlatego każdy z produktów Cheers jest poddawany szczegółowym badaniom mikrobiologicznym, a ścisła kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji.

Decydując się na zakup naszych suplementów możesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi to co najlepsze, ponieważ składy naszych produktów są niedostępnym nigdzie indziej połączeniem siły natury z najnowszymi osiągnięciami nauki.

Autorem publikacji na naszej stronie internetowej w dziale WIEDZA jest certyfikowany ekspert żywienia i ketozy Joanna Łysak oraz dyrektor medyczny Cheers – Wiola Giza.

Właścicielem marki Cheers jest firma Ewmar-Ness sp. z o.o., ul. Generała Mariusza Zaruskiego 3, 41-219 Sosnowiec, Polska

Pisali o nas w prasie:
https://cocosanka.pl/witaminy-wlosy-tabletki-zelki-ranking/
http://dietetycy.org.pl/witaminy-i-skladniki-dla-zdrowia/
http://allaboutlife.pl/2018/04/19/cheers-nowa-sila/
http://urodaizdrowie.pl/naturalne-suplementy-lepsze-niz-syntetyczne-dowiedz-sie-dlaczego-i-zacznij-stosowac
http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/128337,,raport-cheers-nawyki-zywieniowe-polakow-2018-
http://www.poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/zdrowe-odzywianie/nawyki-zywieniowe-polakow-3-4-spoleczenstwa-siega-po-suplementy-diety-aa-oWcT-kRcw-Zs1y.html
http://togethermagazyn.pl/porozmawiajmy-o-suplementach-diety-wywiad-tworca-marki-cheers/
http://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,9680054.html

Twój koszyk
0