PROSTATE FORMULA

KOMPLEKSOWE WSPARCIE FUNKCJONOWANIA PROSTATY

Jak działa
Prostate Formula?

Wspiera regenerację prostaty
Wzmacnia funkcje seksualne
Obniża poziom DHT
Wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu moczowego

Naturalny beta-sitosterol

Beta-sitosterol jest związkiem należącym do grupy fitosteroli. Wspomaga regenerację nabłonka gruczołu krokowego, a także zwiększa możliwości wydzielnicze prostaty i zmniejsza jej obrzęk, przez co ułatwia oddawanie moczu u mężczyzn zmagających się z łagodnym przerostem prostaty. Beta-sitosterol posiada również zdolność obniżania poziomu DHT (dihydrosteronu), stymulującego rozrost prostaty, przez co jest stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia prostaty. Reguluje ponadto poziom prostaglandyn, wpływając korzystnie na funkcjonowanie gruczołu krokowego.

Palma sabałowa

Pochodząca z Ameryki palma sabałowa (Serenoa repens), której najcenniejszą częścią są owoce, jest naturalnym źródłem fitosteroli i kwasów tłuszczowych. Ekstrakt z owoców palmy sabałowej zmniejsza aktywność 5-α-reduktazy, przekształcającej testosteron w DHT, którego podwyższony poziom jest przyczyną zwiększonego rozrostu prostaty, a także łysienia. Przypisuje mu się korzystne działanie antyestrogenowe, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.

EnoSTIM™

Prostate Formula to pierwszy naturalny suplement diety w Polsce poprawiający potencję i wspomagający funkcjonowanie prostaty. EnoSTIM™ to wyjątkowy zestaw składników, zawierający aż 90% polifenoli i działający na trzy synergiczne sposoby. Badania in vitro i ex vivo pokazały, że EnoSTIM™ aktywuje ENO (endotelialną syntazę tlenku azotu), co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi o 50%. Tlenek azotu ulega bardzo szybkiej degradacji, jednak antyoksydanty zawarte w EnoSTIM™ zmniejszają stres oksydacyjny o 74%. EnoSTIM™ to także szafran, już w starożytności używany jako afrodyzjak. Blisko trzy czwarte przebadanych ochotników odnotowało znaczną poprawę funkcji seksualnych i chętnie poleca ten suplement znajomym.

Śliwa afrykańska

Kora śliwy afrykańskiej jest stosowana w medycynie naturalnej na problemy z prostatą już od XVIII wieku. Hamuje wiele czynników wzrostu, ma działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, fitoestrogenowe. Zmniejsza poziom hormonu luteinizującego, testosteronu i prolaktyny. Ma także korzystny wpływ na funkcjonowanie pęcherza.

Kompleksowe działanie

Prostate Formula to wyjątkowy preparat o bogatym składzie, wspierający poprawne funkcjonowanie prostaty i wspierający funkcje seksualne. Zawiera także ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej, pomagający utrzymać prawidłową funkcję układu moczowgo oraz zdrową prostatę. Skład obejmuje także witaminę B6, która pomaga w utrzymaniu właściwej gospodarki hormonalnej oraz minerały: cynk i selen, wpływające między innymi na jakość plemników.

Żaden z naszych produktów nie zawiera szkodliwych składników, takich jak stearynian magnezu, dwutlenek tytanu czy celuloza mikrokrystaliczna, które znajdują się w większości konkurencyjnych produktów.

  • Źródło naturalnego beta-sitosterolu
  • Naturalne ekstrakty wspierające prostatę
  • Produkt clean label, bez sztucznych dodatków, barwników oraz konserwantów
  • Kompleks EnoSTIM™ wspomaga funkcje seksualne, by dłużej cieszyć się życiem
  • Wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu moczowego
  • Zawiera witaminę B6, cynk i selen

Skład

produkt może być spożywany przez wegan i wegetarian
produkt bezglutenowy
produkt nie zawiera alergenów
Składniki aktywne Zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki)
Ekstrakt z owoców palmy sabałowej [25% kwasów tłuszczowych] 320,00 mg
Ekstrakt z wytłoków z winogron, ekstrakt ze skórek jabłek i sproszkowany szafran – EnoSTIM™ 300,00 mg
Ekstrakt z pestek dyni zwyczajnej [20% beta-sitosterolu] 150,00 mg
Ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej [1% beta-sitosterolu] 150,00 mg
Ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej 100,00 mg
Ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej 100,00 mg
Witamina B6 1,40 mg (100% RWS*)
Cynk 10,00 (100% RWS*)
Selen – SeleniumSeLECT® 55,00 µg (100% RWS*)

*% RWS – Rekomendowanej Wartość Spożycia

Składniki: Ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens) [25% kwasów tłuszczowych]; ekstrakt z wytłoków z winogron (Vitis vinifera), ekstrakt ze skórek jabłek (Malus pumila) i sproszkowany szafran (Crocus sativus) – EnoSTIM™; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z pestek dyni zwyczajnej (Cucurbita pepo) [20% beta-sitosterolu]; ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) [1% beta-sitosterolu]; ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej (Prunus africana); ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum); cytrynian cynku; mąka ryżowa; L-selenometionina – SeleniumSeLECT®; 5′-fosforan pirydoksyny (witamina B6).

Masa netto: 43,20 g

Opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój koszyk
0