Gdzie kupić kwasy omega 3? Wybierz produkt marki Cheers

gdzie kupić kwasy omega 3Omega 3 to nienasycone kwasy tłuszczowe o udowodnionym pozytywnym wpływie na zdrowie. Ich najbogatszymi źródłami w diecie są tłuste ryby morskie oraz tłoczone na zimno oleje roślinne. Mniej kwasów omega 3 zawiera awokado, a także orzechy. Powodów, dla których często sięgamy po suplementy z kwasami omega 3 nie brakuje. Z jednej strony mamy świadomość, że z dietą możemy nie dostarczyć wymaganych ilości kwasów omega 3. Z drugiej – coraz więcej wiemy o wszechstronnych właściwościach prozdrowotnych kwasów omega 3. Dziś suplementacja kwasami omega 3 zalecana jest kobietom w ciąży, noworodkom, dzieciom w okresie intensywnego rozwoju i wzrostu, dorosłym i seniorom – jednym słowem: każdemu.

Suplementowanie kwasów omega 3 nie jest obciążone działaniami niepożądanymi – o ile przestrzegamy zalecanego dawkowania. Przyjęcie około 1000 DHA i EPA nie odbije się niekorzystnie na zdrowiu – wręcz przeciwnie. Czy wystarczy udać się do marketu czy apteki i kupić dowolny preparat zawierający kwasy omega 3? Jeśli naprawdę zależy Ci na zdrowiu Twoim i Twojej rodziny, poświęć nieco uwagi na wybór najlepszego suplementu z kwasami omega 3 – takiego jak kwasy omega 3 marki Cheers. Gdzie kupić kwasy omega 3 tej marki?

Kwasy omega 3 Cheers – najlepszy naturalny suplement diety

Kwasy tłuszczowe Omega-3Kwasy tłuszczowe omega3 (zawierają dha i epa) w naszym suplemencie diety pochodzą z najwyższej jakości oleju rybiego.Kwasy tłuszczowe Omega-3ZOBACZ W SKLEPIECzym kierować się przy wyborze kwasów omega 3? Na pewno ich zawartością – nie należy jej jednak mylić z całkowitą zawartością oleju rybiego w suplemencie. Kwasy omega 3 Cheers zawierają w dziennej dawce aż 1100 mg kwasów omega 3 – są to kwasy DHA i EPA w doskonałych proporcjach. Kwasy omega 3 pozyskiwane są z gatunków ryb najmniej narażonych na zanieczyszczenia metalami ciężkimi. Mowa o niewielkich gatunkach ryb, takich jak makrele czy sardynki, które żyją na wolnych od rtęci łowiskach. Omega 3 w suplemencie Cheers pozyskiwane są z najlepszych ryb żyjących w wodach Islandii. A sam proces pozyskiwania nienasyconych kwasów tłuszczowych odbywa się metodą destylacji molekularnej. Oznacza to efektywne pozyskiwanie kwasów omega 3 z zachowaniem ich cennych właściwości i bez generowania szkodliwych tłuszczów trans.

Kwasy omega 3 marki Cheers pozbawione są jakichkolwiek dodatków syntetycznych. Dostępne są w formie łatwej do połknięcia kapsułki, której zawartość to wyłącznie olej rybi o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych. Otoczka kapsułki ma prosty, neutralny dla zdrowia skład. Dzięki temu masz pewność, że sięgasz po suplement wolny od konserwantów i innych dodatków, które mogą generować alergie czy podrażnienia żołądka. Każdy etap produkcji suplementów Cheers wykonywany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i objęty jest kontrolą jakości. Ostatecznie do Twoich rąk trafia suplement najwyższej klasy.

Suplementacja kwasów omega 3 zapewni skuteczną profilaktykę chorób serca, wzmocni odporność, ułatwi wszelką aktywność fizyczną i umysłową. Może ograniczyć rozwój niektórych nowotworów czy chorób neurodegeneracyjnych, dba o kondycję skóry i włosów.

Kwasy omega 3 – sklep internetowy Cheers i jego oferta

Zarówno suplement z kwasami omega marki Cheers, jak i inne preparaty, zakupić można w bardzo wygodny sposób. W sklepie internetowym Cheers bez wychodzenia z domu i oszczędzając sporo czasu, możesz skorzystać w bogatej oferty preparatów najwyższej jakości. Cheers to polska marka preparatów jakości premium. Suplementy te określane są mianem clean label, co oznacza skład wolny od jakichkolwiek zbędnych dodatków.

Marka Cheers oferuje – poza kwasami omega 3 – także te witaminy i minerały, których suplementacji potrzebujemy najczęściej: witaminy z grupy B, witaminę C, witaminę D3 i K2, potas, cynk i magnez, formułę wzmacniającą włosy, a także preparat o dwojakiej formule: na dzień z substancjami adaptogenowymi i na noc z substancjami ułatwiającymi wyciszenie. Wszystkie te preparaty zawierają naturalne witaminy, minerały, ekstrakty roślinne. Zdecydowana większość z nich ma postać kapsułek pozbawionych żelatyny, co umożliwia ich przyjmowanie przez wegan. Suplementy te pozbawione są ponadto ryzyka alergizacji czy podrażnień żołądka – wszystko dzięki rezygnacji z syntetycznych dodatków.

Wszystkie te preparaty zakupić można przez Internet bezpośrednio od producenta, a zamówione suplementy bardzo szybko do Ciebie dotrą. Z suplementami marki Cheers kompleksowo zadbasz o zdrowie, stosując wyłącznie witaminy najwyższej jakości. Bogata oferta suplementów Cheers odpowiada na potrzeby każdego, kto chce zachować młodość i doskonałe samopoczucie, a także przeciwdziałać niedoborom cennych składników odżywczych.

Justyna Kowalewska Autor

Justyna Kowalewska to dietetyk z 10-letnim doświadczeniem. Zwolenniczka zdrowego stylu życia i zdrowej diety, propagatorka trendu clean label, wieloletni praktyk diety ketogenicznej. W pracy i życiu prywatnym stawia na brak kompromisów – sięga wyłącznie po produkty i suplementy diety najwyższej jakości.

Oceń nasz artykuł
  • Czy ten artykuł był przydatny?
5.0
Ocena użytkowników 5 (1 vote)
Sending

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o