Czym wyróżnia się Cheers B Complex spośród innych suplementów?

witamina B complexWitaminy z grupy B nie są wytwarzane przez ludzki organizm, a odgrywają bardzo istotną rolę w jego poprawnym funkcjonowaniu. Stosunkowo łatwo doprowadzić do ich niedoboru, co powoduje, że kompleksy witamin z tej grupy są jednymi z najpopularniejszych suplementów witaminowych. Porównajmy dostępne na rynku produkty z naszym suplementem diety Witamina B complec Cheers.

Witamina B – konkurencyjne suplementy

Co znajdziemy w innych produktach? Będzie to celuloza; amid kwasu nikotynowego (niacyna), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), ryboflawina (witamina B2), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza, chlorowodorek tiaminy (witamina B1), talk; hydroksypropyloceluloza; trójglicerydy średniołańcuchowe; dwutlenek tytanu, kwas karminowy, ryboflawina, tlenki i wodorotlenki żelaza.

×
Niemal standardowo już mamy wypełniacze i dodatki takie jak stearynian magnezu czy dwutlenek tytanu. Zwykle mieliśmy do czynienia także z czterema lub pięcioma substancjami czynnymi o wyglądających na wysokie dawkami, co nieświadomemu konsumentowi może dać mylne przekonanie o wysokiej jakości produktu.

Witamina B complex Cheers

Jak na tym tle wypada Cheers B-Complex? Oczywiście nie znajdziemy w nim żadnych wypełniaczy, ani innych tego typu dodatków. Znajdziemy za to znacznie pełniejszy kompleks witamin z grupy B: tiamina (witamina B1) 20,00 mg (1818% RWS*), ryboflawina (witamina B2) 20,00 mg (1429% RWS*), niacyna (witamina B3) 40,00 mg (250% RWS*), kwas pantotenowy (witamina B5) 15,00 mg (250% RWS*), witamina B6 18,00 mg (1286% RWS*), foliany 400,00 μg (200% RWS*), witamina B12 25,00 μg (1000% RWS*), biotyna (witamina B7) 500,00 μg (1000% RWS*).

Dwie rzeczy widać jak na dłoni: zapewniamy najwyższe dawki oraz większa liczba witamin z grupy B. W ten sposób nasz suplement wygrywa w przedbiegach, jednak na tym nie koniec.

Podobnie jak w wypadku potasu, bardzo istotną kwestią jest postać substancji aktywnej. Cheers B-Complex zawiera najlepiej przyswajalne formy witamin. Witamina B2 występuje jako ryboflawiny 5′-fosforan sodu, witamina B6 jako 5′-fosforan pirydoksyny, B12 natomiast w postaci metylokobalaminy.

Na tym nie koniec. Mając na celu stworzenie najbardziej skutecznego i efektywnego kompleksu witamin z grupy B, rozszerzyliśmy skład o trzy dodatkowe substancje: inozytol, cholinę oraz piperynę zwiększające bioselektywne wchłanianie witamin z grupy B.

Podsumowanie? Konkurencyjne produkty to 4 – 5 substancji czynnych oraz cały szereg szkodliwych substancji wypełniających. Niskie dawki witamin w słabo przyswajalnych formach. Cheers B-Complex to 11 substancji czynnych, w tym 3 zwiększające wchłanianie, najwyższe dawki, najlepiej przyswajalne postacie witamin.

Który suplement wybierzesz?

Kliknij tutaj, aby przeczytać kolejny artykuł o tym, co odróżnia Cheers od innych suplementów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój koszyk
0