Czym Cheers Hair Formula wyróżnia się na rynku suplementów do włosów?

witaminy na włosyHair Formula to wyjątkowy produkt w linii Cheers, ponieważ nie jest suplementem stricte prozdrowotnym, a ukierunkowanym na konkretne działanie, jakim jest wzmocnienie i wzrost włosów. Działanie Cheers Hair Formula na tym jednak się nie kończy – jego składniki poprawiają także stan skóry i paznokci oraz stanowią źródło krzemu, niezbędnego do budowy tkanki łącznej.

×
Hair Formula jest absolutnie nowatorskim preparatem, dlatego w jego wypadku bezpośrednie porównanie z jakimkolwiek innym produktem jest niemożliwe. Możliwe będzie natomiast porównanie efektywności jednego ze składników najpopularniejszych na rynku preparatów na porost włosów, decydującego o jego udowodnionej w badaniach skuteczności.

Ekstrakty roślinne w Hair Formula

Zacznijmy od trzech naturalnych ekstraktów znajdujących się w składzie Hair Formula. Ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) to prawdziwa skarbnica krzemu, wspomagającego produkcję kolagenu, niezbędnego dla tkanek występujących we włosach, skórze i paznokciach. Kolejnym jest ekstrakt z pędów bambusa, również zawierający krzem w najlepiej przyswajalnej postaci w naturze. Pędy bambusa zawierają także aminokwasy, minerały, sacharydy, białka i witaminy. Ostatnim jest ekstrakt południowoamerykańskiej palmy sabałowej (Serenoa repens), której owoce są naturalnym źródłem fitosteroli i kwasów tłuszczowych oraz wspierają naturalny proces wzrostu włosów i wspomagają utrzymanie ich w odpowiedniej kondycji.

Każda kapsułka Cheers Hair Formula zawiera także zestaw mikroelementów, składający się z cynku, biotyny oraz najlepiej przyswajalnej formy selenu, zapewniający włosom wytrzymałość i elastyczność.

Kwas fosfatydowy zbawienny dla włosów

Prawdziwą gwiazdą w składzie Hair Formula jest jednak inna substancja, niespotykana dotychczas w dostępnych na rynku środkach na wzrost włosów. Jest nią kwas fosfatydowy (PA). Związek ten, pozyskiwany z lecytyny sojowej w procesie hydrolizy enzymatycznej, ma pełne prawo stać się wkrótce przebojem ze względu na swoją skuteczność. Badania (Takahashi&al, JID 2003) pokazały, że jest niemal dwukrotnie skuteczniejszy we wspieraniu wzrostu włosów przez stymulację mieszków włosowych, w porównaniu do najpopularniejszego na rynku i uznawanego za efektywny minoxidilu.

Cheers Hair Formula jest jedynym takim preparatem na rynku, a jego skuteczność potwierdza coraz większe grono konsumentów. Nie sposób więc nie zauważyć, że suplement na włosy Hair Formula to najefektywniejszy produkt na rynku, który wzmacnia włosy, ogranicza ich wypadanie, a także działa korzystnie na paznokcie i skórę.

Kliknij tutaj, aby przeczytać kolejny artykuł o tym, co odróżnia Cheers od innych suplementów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój koszyk
0