Co odróżnia Cheers od większości innych suplementów dostępnych na rynku?

Mogłoby się wydawać, że suplement suplementowi równy, a witamina to po prostu witamina. Konsumenci są dziś z każdej strony atakowani agresywnymi, sugestywnymi reklamami tanich suplementów, które niejednokrotnie obiecują zadziwiającą wręcz skuteczność w niezmiernie atrakcyjnej cenie. Skuszeni reklamą sięgają po takie produkty, doznając ostatecznie rozczarowania i uznając stosowanie suplementów za bezcelowe. Reklama i cena są zwykle kryteriami decydującymi o wyborze produktów.

Tymczasem istnieje szereg czynników, które decydują o skuteczności suplementów, które zwykle nie są brane pod uwagę przez konsumenta ogłupionego reklamą. Cheers obrało zupełnie inny kierunek i model działań, stawiając wyłącznie na najwyższej jakości receptury i naturalne surowce, dzięki czemu korzystanie z naszych suplementów przynosi faktycznie korzyści.

Na czym więc polegają różnice między produktami Cheers a innymi suplementami dostępnymi na rynku?

Kapsułka – nośnik suplementu

W pierwszej kolejności skupimy się na kwestii, która praktycznie nigdy nie jest brana pod uwagę, tymczasem ma zasadnicze znaczenie dla skuteczności suplementu. Większość dostępnych na rynku suplementów zamknięta jest w zwykłych, żelowych kapsułkach. Nie można powiedzieć, że są one w jakikolwiek sposób szkodliwe, jednak należy podkreślić dwa istotne fakty.

Po pierwsze, ze względu na wykorzystanie żelatyny produkowanej z mączki kostnej nie mogą być spożywane przez wegan i wegetarian. Druga kwestia jest jeszcze istotniejsza: zwykłe, żelowe kapsułki spożywcze nie są w stanie zagwarantować odpowiedniego uwalniania substancji aktywnych, zawartych w suplemencie.

Jako jeden z nielicznych producentów na rynku suplementów, Cheers wykorzystuje w swoich produktach opatentowane kapsułki V-Caps Plus. Są to kapsułki najwyższej jakości o standardzie farmaceutycznym, spełniające rygorystyczne wymagania i wyróżniające się zarówno substancjami użytymi do ich produkcji, jak i profilem działania. Rozpuszczają się w sposób równomierny i stabilny, gwarantując odpowiednie uwalnianie substancji aktywnych niezależnie od pH środowiska.

W porównaniu do zwykłych kapsułek żelowych, charakteryzują się także niższą zawartością wilgoci, dzięki czemu wrażliwe na ten aspekt składniki aktywne dłużej zachowują stabilność, a co za tym idzie – skuteczność. Vcaps Plus są kapsułkami HPMC, produkowanymi bez użycia substancji żelujących, co czyni je tym samym odpowiednimi dla wegan i wegetarian.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi artykułami, które przedstawiają różnice między suplementami marki Cheers a innymi produktami dostępnymi na rynku.

Kliknij tutaj, aby przeczytać kolejny artykuł o tym, co odróżnia Cheers od innych suplementów.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój koszyk
0