Dlaczego Naturalna Witamina C Cheers to najlepszy suplement z witaminą C?

Witamina C jest prawdopodobnie najpopularniejszym suplementem witaminowym, obecnym od lat na rynku, występującym w setkach rozmaitych produktów. Czy możliwe jest stworzenie suplementu, który faktycznie wyróżniałby się czymś szczególnym? Nasz produkt jest tego dowodem.

Zacznijmy od tego, co znajdziemy w konkurencyjnych produktach: kwas L-askorbinowy, celuloza sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, , sorbitole, dwutlenek tytanu, glikol polietylenowy, kwasy tłuszczowe soli magnezowych, poliwinylopirolidon, guma arabska, sukraloza, ryboflawiny.

×

 

Substancje dodatkowe opisaliśmy w tym artykule, więc przytoczona lista mówi sama za siebie. Jedna substancja aktywna, dwanaście różnych, wątpliwych dodatków. Niejednokrotnie spotykaliśmy także bardzo niskie dawki witaminy C, nie przekraczające 200 mg.

Witamina C z aceroli i dzikiej róży

Witamina C Cheers została wyprodukowana wyłącznie przy użyciu ekstraktów z owoców, zawierających jej największe ilości w naturalnej postaci. Oznacza to, że witamina została pozyskana w procesie naturalnej ekstrakcji, a nie chemicznej syntezy. Źródłem tego cennego związku jest w naszym produkcie dzika róża (Rosa canina L.), gorzka pomarańcza (Citrus aurantium L.) oraz acerola (Malpighia punicifolia L.) – jest więc w stu procentach naturalna.

Co więcej, wszystkie ekstrakty wykorzystywane do produkcji suplementów Cheers są standaryzowane. Oznacza to, że z rośliny pozyskiwana jest tylko substancja aktywna, odpowiedzialna za dobroczynny wpływ danej rośliny na zdrowie. Łączna ilość witaminy C w dziennej dawce naszego suplementu to 1000 mg – czyli pięciokrotnie więcej niż w konkurencyjnych preparatach.

Witamina C i bioflawonoidy

Witamina C Cheers zawiera ponadto bioflawonoidy cytrusowe z ekstraktu pomarańczy słodkiej (Citrus sinensis L.). Są one silnymi antyoskydantami, czyli związkami o właściwościach przeciwutleniających. Bioflawonoidy cytrusowe zwiększają ponadto potencjał antyoksydacyjny witaminy C i wspomagają proces jej wchłaniania. W składzie znajdziemy także dodatek kwasu elagowego pozyskiwanego z ekstraktu z nasion granatu właściwego (Punica granatum) oraz naturalny selen, pozyskiwany z drożdży (Saccharomyces cerevisiae).

Porównanie mówi samo za siebie. Konkurencyjne produkty to zwykle jedna, syntetyczna substancja aktywna i wiele potencjalnie szkodliwych dodatków.

Produkt Cheers to witamina C pozyskiwana z trzech naturalnych ekstraktów oraz trzy naturalne dodatki, dopełniające i wzmacniające przyswajanie witaminy C.

Kliknij tutaj, aby przeczytać kolejny artykuł o tym, co odróżnia Cheers od innych suplementów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Twój koszyk
0